A burgonyás receptek minden variációkban fellelhetők könyvben, a zöldség sokoldalúságát megmutatva. Töltve, sütve, főve, rakva, salátaként, levesként vagy alapanyagként burgonyakedvelők alapkönyve.
Az iskolára való felkészülést már óvodás korban érdemes megkezdeni. Foglalkoztatónk ilyen feladatokkal segíti gyermekét, hogy az első osztály megkezdése könnyedebbé váljon.
Foglalkoztató sorozat 2-4 éves gyerekeknek, hogy megalapozzák környezetismereti tudásukat. Sorozatunk ezen tagja megismerteti a kisgyermekeket a különböző formákkal, síkidomokkal, alakzatokkal.
A húsvét az egyik legjelentősebb ünnepünk, amelynek során számos egyedi, csak ránk jellemző szokás és hagyomány maradt fenn. Kifestőnkben a hagyományos húsvéti locsoló versekből gyűjtöttünk össze egy csokorra valót. Elsajátításuk fejleszti a beszédkészséget és a szókincset, hiszen olyan ritkán használt nyelvi fordulatokat használ, amelyek már nemigen találhatók meg a mindennapi beszédünkben.
Finom saláták receptjei egy könyvben, amik hamar az Ön vagy a család kedvenceivé válhatnak.
Szabad tűzön elkészíthető ételek és pácok receptjei egy könyvben, amik hamar az Ön vagy a család kedvenceivé válhatnak.
Színes, sokrétű, a jelzett korosztálynak megfelelő feladatokat tartalmaz. És mindössze csak ennyi pénzért!!!!
Nagyon hasznos kiadvány
A matricás megoldás vonzóbbá teszi a gyerekek számára a gyakorlást.
Kislányom nagyon szereti. A matricás feladatok a kedvencei, így ez a foglalkoztató pont neki való :).
Kedves Szülők! Kiadónk játékos, fejlesztő és tudásszint mérésre alkalmas foglalkoztatói – a „Táguló világ” kiadványok – folytatásaként megjelentette a négy fő terület gyakorlófüzeteit, melyek négy korcsoportra lebontva készültek. Most az anyanyelvi képességek terület gyakorlófüzetét tartja a kezében, mely a 4-5 éves gyermekek számára készült. Ahhoz, hogy a gyermek az iskolában sikeresen megtanuljon írni és olvasni, fontos, hogy olyan készségeket, képességeket fejlesszünk, alapozzunk, amely sikeressé teszi ezeket a tevékenységeket. Fontos, hogy jó beszédkészséggel, kommunikációs képességekkel rendelkezzen a gyermek, ennek megsegítésére sok gyakorló feladatot találnak füzetünkben. Figyelmet kell fordítani arra, hogy a gyermeknek legyenek ismeretei, tapasztalatai, hiszen az élményekről tud beszélni. A felnőttek adják a mintát, a példát beszédstílusban, mimikában, gesztusokban, ezért a gyermek jelenlétében beszéljenek választékosan. A gyakorlófüzet feladatai felölelik az anyanyelvi fejlesztés szinte minden területét olyan szinten, ami a 4-5 éves korosztálytól elvárható. A feladatok különböző nehézségi fokozatúak, így meg tudják találni a gyermekük képességének legjobban megfelelőt, ugyanakkor a kihívást, erőfeszítést igénylő feladatokat is. A gyermekek motiválását segítik az érdeklődést felkeltő matricák, amelyek használata változatossá, játékossá teszik az ismeretszerzést, segítik a figyelem fenntartását. Ajánljuk a fejlesztő csomag minden kiadványát, mert erősítik, kiegészítik egymás fejlesztő hatását, sokoldalúbbá teszik az ismeretszerzést. Jó munkát kívánunk!
ISBN | 978-615-5655-01-2 |
EAN | 9786155655012 |
Szerző | Magnusz Kiadó |
Kötetszám | 1db |
Kiadó | Magnusz Kiadó |
Megjelenés | 2016. július |
Oldalszám | 48 oldal |
R-azonosító | |
Stancforma | |
Kötés | Irkatűzött |
Kivitel | Fekete fehér |
Méret | 210mm x 285mm |
Könyv tömege | 180 gramm |
Csomag darabszáma | 20 db |
Csomag tömege | 4 kg |
Matricás | Igen |
Rendelhető | Nem |
VTSZ | 49011000 |
390 Ft
390 Ft
390 Ft
390 Ft
190 Ft
190 Ft
390 Ft